Nasza etykieta biznesowa

Zbiór 5 zasad i wartości, które staramy się bezwzględnie przestrzegać na każdym etapie prowadzonej działalności.

Prostota

Nasze rozwiązania są proste w obsłudze i nieskomplikowane technologicznie.

Jakość

Dbamy o wysoką jakość i niezawodność rozwiązań, udzielamy przedłużonej gwarancji.

Uczciwość

Staramy się zapewniać maksimum korzyści swoim kontrahentom, proponujemy adekwatne rozwiązania.

Odpowiedzialność

Myślimy strategicznie i stawiamy czoła wymaganiom naszej działalności.

Terminowość

Dotrzymujemy ustalonego harmonogramu prac i terminów dostarczenia usług.

Czym się zajmujemy?

Budujemy komputerowe systemy pomiarowe wraz z rejestrującymi urządzeniami cyfrowymi.
Wykorzystujemy zaawansowane układy elektroniczne z sensorami.
Nasze rozwiązania bazują na koncepcji Internetu rzeczy oraz Sztucznej Inteligencji.

Pracujemy nad technologiami np. dla systemów pomiaru poziomu cieczy, grubości warstwy śniegu, zliczania obiektów na podstawie obrazu itd.
Posiadamy platformę do wizualizacji i zarządzania danymi, którą możemy przystosować dla konkretnych przypadków użycia.

Specjalizujemy się także w tworzeniu i rozwoju oprogramowania, które usprawnia, automatyzuje i porządkuje procesy biznesowe przedsiębiorstw.
Z własnego doświadczenia wiemy jak ważne dla większości firm jest posiadanie dobrego systemu informatycznego, który z jednej strony zaspokaja potrzeby pozyskiwania danych biznesowych związanych z prowadzoną działalnością, a z drugiej strony ułatwia i systematyzuje organizację pracy w kluczowych działach firmy.

Oferujemy gotowy System Zleceń Transportowych SZT 3001 oraz System Informowania Kierownictwa SIK 3001.
Zastosowanie w działach: Logistyka, Produkcja, Jakość.

Kim jesteśmy?

Nasz zespół projektowy tworzą współpracujący ze sobą inżynierowie oprogramowania posiadający kilkunastoletnią praktykę nabytą w największych międzynarodowych korporacjach.

Posiadamy szerokie doświadczenie związane z aplikacjami biznesowymi, których zasadniczym celem jest efektywne zebranie danych, ich przetworzenie oraz udostępnienie na zewnątrz wypracowanych wyników. Operacje te niemal zawsze połączone są z procesem właściwego obiegu dokumentów, kolejnymi krokami ich zatwierdzania oraz stosownymi uprawnieniami do przetwarzanej informacji oraz operacji.

W odróżnieniu od specjalistów bez doświadczenia w tego typu systemach, potrafimy zaprojektować cały wymagany ciąg przetwarzania, a także tam gdzie to możliwe dodać kroki automatyzujące wprowadzanie lub obliczenia na danych, które standardowo wykonywane były do tej pory ręcznie przez pracowników. Zdajemy sobie również sprawę z konieczności zaprojektowania systemu o długim cyklu życia, w przypadku gdy mowa o aplikacji biznesowej wspomagającej proces produkcyjny w zakładzie.

Jako niewielka kilkuosobowa firma profesjonalistów jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne i tańsze rozwiązanie, zaprojektowane specjalnie pod konkretne wymagania klienta, które jest zdecydowanie korzystniejszą ofertą niż kompleksowy olbrzymi system “do wszystkiego” oferowany przez duże firmy, z którego realnie użytkownik wykorzystuje zaledwie 25% funkcjonalności (75%  ceny to oczywista strata dla nabywcy takiego systemu).

Zobacz również

Tworzenie oprogramowania na zamówienie

Zobacz