Nasza etykieta biznesowa

Zbiór 5 zasad i wartości, które staramy się bezwzględnie przestrzegać na każdym etapie prowadzonej działalności.

Prostota

Nasze rozwiązania są proste w obsłudze i nieskomplikowane technologicznie.

Jakość

Dbamy o wysoką jakość i niezawodność rozwiązań, udzielamy przedłużonej gwarancji.

Uczciwość

Staramy się zapewniać maksimum korzyści swoim kontrahentom, proponujemy adekwatne rozwiązania.

Odpowiedzialność

Myślimy strategicznie i stawiamy czoła wymaganiom naszej działalności.

Terminowość

Dotrzymujemy ustalonego harmonogramu prac i terminów dostarczenia usług.

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w tworzeniu i rozwoju oprogramowania, które usprawnia, automatyzuje i porządkuje procesy biznesowe przedsiębiorstw.
Z własnego doświadczenia wiemy jak ważne dla większości firm jest posiadanie dobrego systemu informatycznego, który z jednej strony zaspokaja potrzeby pozyskiwania danych biznesowych związanych z prowadzoną działalnością, a z drugiej strony ułatwia i systematyzuje organizację pracy w kluczowych działach firmy.

Ze względu na posiadane doświadczenie i wachlarz rozwiązań jesteśmy nastawieni głównie na dużych klientów z branży produkcyjnej.
W swojej ofercie posiadamy gotowe rozwiązania systemów wspierających pracę w działach Logistyka, Produkcja, Finanse i Księgowość.

Zajmujemy się także budową systemów kontrolno – pomiarowych wykorzystujących koncepcję Internetu rzeczy (ang. Internet of things, IoT).

Kim jesteśmy?

Nasz zespół projektowy tworzą współpracujący ze sobą inżynierowie oprogramowania posiadający kilkunastoletnią praktykę nabytą w największych międzynarodowych korporacjach.

Posiadamy szerokie doświadczenie związane z aplikacjami biznesowymi, których zasadniczym celem jest efektywne zebranie danych, ich przetworzenie oraz udostępnienie na zewnątrz wypracowanych wyników. Operacje te niemal zawsze połączone są z procesem właściwego obiegu dokumentów, kolejnymi krokami ich zatwierdzania oraz stosownymi uprawnieniami do przetwarzanej informacji oraz operacji.

W odróżnieniu od specjalistów bez doświadczenia w tego typu systemach, potrafimy zaprojektować cały wymagany ciąg przetwarzania, a także tam gdzie to możliwe dodać kroki automatyzujące wprowadzanie lub obliczenia na danych, które standardowo wykonywane były do tej pory ręcznie przez pracowników. Zdajemy sobie również sprawę z konieczności zaprojektowania systemu o długim cyklu życia, w przypadku gdy mowa o aplikacji biznesowej wspomagającej proces produkcyjny w zakładzie.

Jako niewielka kilkuosobowa firma profesjonalistów jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne i tańsze rozwiązanie, zaprojektowane specjalnie pod konkretne wymagania klienta, które jest zdecydowanie korzystniejszą ofertą niż kompleksowy olbrzymi system “do wszystkiego” oferowany przez duże firmy, z którego realnie użytkownik wykorzystuje zaledwie 25% funkcjonalności (75%  ceny to oczywista strata dla nabywcy takiego systemu).

Zobacz również

Tworzenie oprogramowania na zamówienie

Zobacz