Polityka prywatności

Podanie danych osobowych, w szczególności imienia i nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu oraz adresu email, a także zgoda na ich przetwarzanie jest całkowicie dobrowolne.

Wszelkie przekazane nam dane osobowe w formularzu kontaktowym są wykorzystywane wyłącznie w zakresie kontaktowania się w sprawie złożonego zapytania ofertowego lub w ramach prowadzonej współpracy biznesowej.

Zapewniamy, że nasza firma prowadzi restrykcyjną politykę bezpieczeństwa danych osobowych, chroni je oraz nie udostępnia otrzymanych informacji innym podmiotom.

Informacja o prawach autorskich

Wszystkie treści, materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim i należą do firmy:

BIT Complex Piotr Zając z siedzibą w Myszkowie.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi naszą własność intelektualną i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).

Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez naszej pisemnej zgodny.